ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΙΑΣΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ


3 απαντήσεις

    [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988)

    BARBOS
    BARBOS


    Αριθμός μηνυμάτων : 109
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2009
    Ηλικία : 33
    Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

    [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988) Empty [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988)

    Δημοσίευση από BARBOS Τετ Ιουλ 27, 2011 1:58 am

    ΟΙ 2 ΑΠ' ΤΙΣ 3 ΠΑΡΑΓΩΓΕΣ ΤΟΥ ΒΑΓΓΟΥ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟΚΑΣΣΕΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ...ΜΑΣ ΛΥΠΕΙ Η 3Η ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙ ΕΝΑ ΛΙΝΚ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΟ TOPIC ΜΕ ΕΝΑ DVD ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ 3...ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ  (ΑΠΕΥΘΎΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΉ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ) ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝΕΑΣΕ ΤΗ ΕΔΩ...ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ
    Γιάννης
    Γιάννης
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 870
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2009
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988) Empty Απ: [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988)

    Δημοσίευση από Γιάννης Τετ Ιουλ 27, 2011 9:04 pm

    Αγαπητέ BARBO, συγγνώμη κατ' αρχάς για την καθυστερημένη απάντηση αλλά ήμουν εκτός έδρας τον καιρό αυτό.
    Ο λόγος που δεν ανέβασα την τρίτη παράσταση είναι ότι ο άνθρωπος που μου την έδωσε δεν ήθελε να ανεβάσουμε άλλο τέτοιο υλικό που έχει δικαιώματα. Αυτό για ενάμιση χρόνο πριν, οπότε και ήρθε στα χέρια μου. Τώρα συντρέχουν ακόμη περισσότεροι λόγοι να μην ανεβεί, αφού είναι νέα κυκλοφορία και είναι υπό την εκμετάλλευση μιας εταιρίας σαν την AV. Θα κατάλαβες ότι γενικότερα αποφεύγω να ανεβάζω υλικό που κυκλοφορεί στο εμπόριο και περιορίζομαι σε εγγραφές από την τηλεόραση.
    BARBOS
    BARBOS


    Αριθμός μηνυμάτων : 109
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2009
    Ηλικία : 33
    Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

    [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988) Empty Απ: [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988)

    Δημοσίευση από BARBOS Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:28 am

    ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ... ΓΙΝΟΝΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΑΞΗΓΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ TA COPYRIGHTS ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΙΣ ΥΛΙΚΟ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ..ΘΑ ΣΠΕΥΣΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ DVD ΤΟΤΕ... Smile
    Ξενοφών
    Ξενοφών


    Αριθμός μηνυμάτων : 32
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2012
    Τόπος : Αθηνα

    [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988) Empty Απ: [ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ] ΤΑ 82 ΕΝΤΑΛΜΑΤΑ (VHS 1988)

    Δημοσίευση από Ξενοφών Πεμ Ιουλ 26, 2012 5:38 pm

    Να ρωτήσω, που μπορεί κανείς να βρει και τις 3 υπέροχες παραστάσεις του Βάγγου;;;

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Απρ 27, 2024 1:52 am