ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΙΑΣΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ


    O αόρατος καπετάνιος (Β' μέρος)

    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    O αόρατος καπετάνιος (Β' μέρος) Empty O αόρατος καπετάνιος (Β' μέρος)

    Δημοσίευση από Ιωάννης Πεμ Μάης 05, 2011 10:35 pm

    Ολόκληρο το εντυπωσιακό Β' μέρος της παράστασης "Ο αόρατος καπετάνιος" του Θανάση Σπυρόπουλου απο την εκπομπη "Χρόνια συντροφια με τον Καραγκιόζη" της ΕΡΤ2. Κρίμα που η εφημεριδα το εβγαλε σε VCD και οχι σε DVD.. Μετριότατη ποιοτητα εικονας..

    http://www.mediafire.com/?714jm8qk731kn91
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    O αόρατος καπετάνιος (Β' μέρος) Empty ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Πεμ Μάης 26, 2011 12:06 am

    Παιδια ανοιχτε τ'αυτια σας και ακουστε! Πριν απο 2 βδομαδες στο Μοναστηράκι σε ενα παλαιοπωλειο, μου εδειξαν μια βιντεοκασσετα του Θαναση Σπυροπουλου η οποια στο εξωφυλλο ειχε το..εξωφυλλο του "Σιδερενιου καπετανιου" απο το τευχος της Αγκυρας και στο οπισθοφυλλο της βιντεοκασσετας ειχε το Θαναση Σπυροπουλο νέο να δειχνει τη φιγουρα του Καραγκιοζη. Ο μαγαζατορας μου ειπε οτι θα την κανει dvd και θα μου τη δωσει οταν ειναι ετοιμη.. ειλικρινα με εχει φαει η περιεργεια να δω τι ειναι!!! Να ειναι αραγε αλλη βερσιον? Να ειναι η παρουσα ολοκληρη με τα 2 μερη και προφανως σε καλυτερη ποιοτητα? Τι να ειναι? Το προσεχες Σαββατο θα μου λυθουν ολες οι αποριες και αναμενω με τρομερη αγωνια! Επισης στο ιδιο μαγαζι μου ειπαν οτι περιμενουν νεα παραλαβη απο διαφορετικα σχεδια φιγουρων!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Απρ 28, 2024 3:23 pm