ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΙΑΣΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ


+28
Νίκος
giorgos
Ορέστης
Babitos
Αντώνης
dkatsap
κατσαντωνης 1
Ξενοφών
Γιουβάν
georgioskargr
Έλληνας
λαϊκός
Ευστράτιος Πασχαλίδης
Ορφέας
gio
marianthi_katopodi
george plessas
Τάσος Γεωργίου
Nικόλας
Στέλιος
BARBOS
μιχαλης
Georgios
Γιάννης
lgeo7
kelekelekele84
Ιωάννης
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
32 απαντήσεις

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Τρι Μάης 25, 2010 11:55 pm

    Η αναμονή σας τελείωσε!!! Θα ξαναπάω στο μαγαζί αυτό το Σάββατο 29 Μαϊου και θα συννενοηθώ με το καταστηματάρχη για να δωσω τηλεφωνο!
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Η αναμονή σας τελείωσε!

    Δημοσίευση από Ιωάννης Σαβ Μάης 29, 2010 9:21 pm

    Ε λοιπόν πήγα σήμερα το μεσημέρι στο μαγαζί αυτο και πήρα το τηλέφωνο του ιδιοκτήτη! Θα στειλω τις λεπτομέρειες στον Γεώργιο και οποιος αλλος ενδιαφερεται και θελει να μου πει να του στείλω. Το κατάστημα εχει σχεδια φιγουρων στα 2 ευρω εκαστο και σπάνια φυλλάδια της Άγκυρας και του Σπαθάρη στα 3 ευρώ το ένα. Το κατάστημα στην απόδειξη τιτλοφορείται ως "Βιβλία-δίσκοι" και βρίσκεται στην οδό Άστιγγος 11 στο Μοναστηράκι.
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Σαβ Μάης 29, 2010 10:22 pm

    Ιωάννη σε ευχαριστώ πολύ. Θα πάρω τηλέφωνο την Δευτέρα. Έχω κάποιασυλογή απο σχέδια που θα ήθελα να δημοσιευσω εδώ αλλά φοβάμαι μήπως μπλέξω με πνευματικά δικαιώματα και τέτοια και επειδή δεν θα ήταν ευχάριστω κάτι τέτοιο το αποφεύγω, όποιος όμως θέλει να του τα στείλω ας μου στείλει το email του στο dervenis_georgios@yahoo.gr. Καλό βράδι σε όλους.
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Τρι Ιουν 01, 2010 8:28 pm

    Φίλοι μου καλησπέρα.
    Ευχαριστώ πολύ όσους απο εσάς επικοινωνήσατε μαζί μου με email για να σας αποστείλω τα σχέδια απο φιγούρες που έχω, όμως επειδή με όλους σας έχει προκύψει πρόβλημα παραλαβής με την ηλεκτρονική αποστολή των σχεδίων απο φιγούρες θα σας πρότεινα να μου αποστείλετε σε email την διεύθυνσή σας για να σας τις αποστείλω εκεί αφιλοκερδός σε μορφή CD μιας και με το email μου παρουσιάζονται προβλήματα και λαμβάνετε ημιτελές τα αρχεία που σας αποστέλω. Παράλληλα έχω να παρατηρήσω ότι στην προσπάθεια μου να μοιραστώ τα σχέδια της συλλογής μου με όλους τους υπόλοιπους δεν βλέπω την αντίστοιχη προσπάθεια απο μέρους τους μιας και τα email τους περιέχουν μόνο την διεύθηνσή τους, έστω και έτσι επιμένω να θέλω να μοιραστώ τα σχέδια που έχω γι' αυτό επικοινωνήστε στο email μου για την αποστολή του CD αφιλοκερδός. Καλό σας απόγευμα.
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Τετ Ιουν 09, 2010 1:57 pm

    Παιδιά γειά σας. Βρήκα προ ολίγου ένα site ποτυ περιέχει φιγούρες των εκόσεων Άγκυρα και άλλα τέτοια παλιά φυλάδια χαρτοκοπτικής σε κατάλογο προς δημοπρασία με μορφή pdf.
    Βέβαια δεν είναι σε υψηλή ποιότητα για αντιγραφή αλλά απο το να μην τα έχεις καθόλου καλά είναι έστω και έτσι.
    Τώρα αν μπορέσει κάποιος με κάποιο πρόγραμμα να ανακτήσει τα σχέδια θα ήθελα να τα στείλει και σε εμένα στο email μου dervenis_georgios@yahoo.gr.
    Σας δίνω τα link
    http://www.frattisauctions.com/Auction4-2.pdf
    KAI
    http://frattisauctions.com/Catalogue82-5.pdf
    KAI
    http://www.frattisauctions.com/

    Καλό σας απόγευμα.
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Πεμ Ιουν 10, 2010 12:46 am

    Σας κανω γνωστο οτι τα περισσοτερα σχεδια απο αυτα που ειναι στη δημοπρασια υπαρχουν στο μαγαζι που σας ελεγα στο Μοναστηρακι και οχι μονο! Το επισκευθηκα ξανα προ λιγων ημερων και εχουν φερει φιλοι μου ΔΕΚΑΔΕΣ νεα σχεδια οπως και σπανιοτατα φυλλαδια της Αγκυρας!!!! Τρελαθηκα μιλαμε!!!!!!!! Τρεξατε στη κυριολεξια ΑΠΑΝΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Πεμ Ιουν 10, 2010 1:15 am

    Τηλεφώνησα στο κατάστημα στο Μοναστηράκη για να ρωτήσω για τα σχέδια και δυστηχώς για εμένα που μένω επαρχία δεν μου φάνηκε φιλικός και διαθέσιμος να προωθήση τα σχέδια αυτά αφού ζητώντας του να μου στείλει και επι πληρωμή μια - δυο φωτογραφίες (κάτι σαν προσπέκτους δηλαδή) που να δείχνει τα σχέδια που διαθέτει προς πώληση μου αρνήθηκε όπως ακόμα και το να μου πει ποιά σχέδια έχει για να τα παραγγείλω κουτουράδα άσε που δεν ηταν διαθέσιμος να μου τα στείλει με ταχυδρομείο ή courier. Τί να πω εκεί στην Αθήνα δεν πρέπει να έχουν επιρεαστεί απο την οικονομική κρίση. ΠΡΟΤΕΙΝΩ μετα απο συνενόηση μεταξύ μας να αγοράσουμε ο καθένας απο κάποια διαφορετικά σχέδια και στην συνέχεια αφού τα σκανάρουμε να τα ανταλλάξουμε μεταξύ μας για να τα έχουμε όλοι αφού έτσι κι αλλιώς μου είπε ότι είναι φωτοτυπημένα και όχι προτότυπα άρα ποια η αξία της original αγοράς; Διαθέσιμος για αυτή την προσπάθεια στο email μου dervenis_georgios@yahoo.gr.
    Γιάννης
    Γιάννης
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 870
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2009
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Γιάννης Πεμ Ιουν 10, 2010 5:58 pm

    Georgios έγραψε:Παιδιά γειά σας. Βρήκα προ ολίγου ένα site ποτυ περιέχει φιγούρες των εκόσεων Άγκυρα και άλλα τέτοια παλιά φυλάδια χαρτοκοπτικής σε κατάλογο προς δημοπρασία με μορφή pdf.
    Βέβαια δεν είναι σε υψηλή ποιότητα για αντιγραφή αλλά απο το να μην τα έχεις καθόλου καλά είναι έστω και έτσι.
    Τώρα αν μπορέσει κάποιος με κάποιο πρόγραμμα να ανακτήσει τα σχέδια θα ήθελα να τα στείλει και σε εμένα στο email μου dervenis_georgios@yahoo.gr.
    Σας δίνω τα link
    http://www.frattisauctions.com/Auction4-2.pdf
    KAI
    http://frattisauctions.com/Catalogue82-5.pdf
    KAI
    http://www.frattisauctions.com/

    Καλό σας απόγευμα.
    Από το Auction4-2.pdf απομόνωσα όσα σχετίζονται με το θέατρο σκιών και τα ξανανεβάζω.
    Κώδικας:
    http://www.mediafire.com/file/mznzgezn5ny/Δημοπρασία - περί Καραγκιόζη.pdf
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Παρ Ιουν 11, 2010 9:46 am

    Γιάννη σε ευχαριστούμε και πάλι. Αλλά πιστεύω πως θα ήταν καλύτερα να μπορούσαμε να κρατήσουμε μόνο τις φωτογραφίες απο το pdf. Θα βρεθώ αύριο Σάββατο με κάποιο φίλο μου που ασχολείτε πολύ με τους Η/Υ για να προσπαθήσει να αποκόψει τις φωοτογραφίες απο το κείμενο. Καλή σας μέρα.
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Παρ Ιουν 11, 2010 11:27 pm

    Georgios έγραψε:?????????? ??? ????????? ??? ??????????? ??? ?? ?????? ??? ?? ?????? ??? ???????? ??? ????? ??? ???? ??????? ??? ??? ?????? ??????? ??? ?????????? ?? ????????? ?? ?????? ???? ???? ???????? ??? ?? ??? ??????? ??? ??? ??????? ??? - ??? ??????????? (???? ??? ??????????? ??????) ??? ?? ??????? ?? ?????? ??? ???????? ???? ?????? ??? ???????? ???? ????? ??? ?? ?? ??? ??? ???? ?????? ???? ??? ?? ?? ?????????? ?????????? ??? ??? ??? ???? ?????????? ?? ??? ?? ??????? ?? ??????????? ? courier. ?? ?? ?? ???? ???? ????? ??? ?????? ?? ????? ?????????? ??? ??? ?????????? ?????. ???????? ???? ??? ????????? ?????? ??? ?? ?????????? ? ??????? ??? ?????? ??????????? ?????? ??? ???? ???????? ???? ?? ?????????? ?? ?? ???????????? ?????? ??? ??? ?? ?? ?????? ???? ???? ???? ?? ?????? ??? ???? ??? ????? ???????????? ??? ??? ????????? ??? ???? ? ???? ??? original ??????; ?????????? ??? ???? ??? ?????????? ??? email ??? [url=mailto://dervenis_georgios@yahoo.gr.
    dervenis_georgios@yahoo.gr.[/quote[/url]]

    ? ????? ?? ??? ????? ??? ?????? ???????? ??? ??? ?? ????.. ???? ?????! ??? ?????? ????? ???? ???? ????????? ??? ????????? ???????!!!
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Σαβ Ιουν 12, 2010 12:22 am

    Ιωάννη καλησπέρα. Πες μας ποια σχέδια έχεις για να αγοράσουμε τα υπόλοιπα. Τώρα μιας και δεν υπάρχει περίπτωση να μας στείλει σχέδια στην επαρχία και επ' αυτού δεν έχω κάποιον άλλο τρόπο να τα αποκτήσω μήπως θα μπορούσες να αγοράσεις εσύ 10 απο τα σχέδια που δεν έχεις αγοράσει και εγώ να σου στείλω τα χρήματα που απαιτούνται για το εγχείρημα αφού επικοινωνήσεις στο email μου για να μου δώσεις αριθμό λογαριασμού για να σου κάνω κατάθεση το ποσό. Καλό θα ήταν και όποιος άλλος μπορεί να αγοράσει κάποια απο τα σχέδια για να συγκεντρώσουμε την συλλογή. Ιωάννη εαν προκύψει η αγορά μου ερκεί η ηλεκτρονική τους μορφή σε σκαναρισμένη φωτογραφία δεν θέλω να μου στείλεις τα πρωτότυπα (φωτοτυπίες). Καλό βράδι σε όλους.
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Τρι Ιουν 29, 2010 12:22 am

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 23513314
    Πως σας φαινονται αυτα τα σχεδια? Στο μαγαζι στο Μοναστηρακι παντως εχουν βγει τοσα πολλα πλεον που ειναι αδυνατον να κατσω να τα ταξινομησω!!!!
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Παρ Σεπ 10, 2010 12:01 am

    Παιδια κοιταχτε τι σας δινω αποψε.. Το Πασά του Φώτη Πλέσσα.. Σχεδιάρα!!!! Δωρο απο μενα για σας!!!

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 87870786

    Uploaded with ImageShack.us
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Παρ Σεπ 10, 2010 12:09 am

    Πάρτε και την Αγλαϊα απο μια παλια χαρτοκοπτικη!

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 52989415

    Uploaded with ImageShack.us
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Παρ Σεπ 10, 2010 8:32 am

    Ιωάννης σε ευχαριστούμε πολύ. Είσαι τυχερός που βρίσκεσαι στον τόπο που μπορείς να βρείς πολλά, εγώ και προφανώς οι περισσότεροι απο το forum που είμαστε επαρχία στερούμαστε απο πολλές χάρες. Μιας και επισκεύθηκες εκείνο το περιβόητο μαγαζί στο Μοναστηράκι και στάθηκες τυχερός που μπόρεσες να αγοράσεις κάποια απο τα σχέδια φιγούρων μήπως θα μπορούσες να τα μεταπουλήσεις σε ηλεκτρονική μορφή σε όποιον ενδιαφέρετε; Προσωπικά ενδιαφέρομαι για όλη την σειρά εαν μπορείς να μας βοηθήσεις σου στέλνουμε σε Προσωπικό Μύνημα τα στοιχεία μας και επι αντικαταβολή μας στέλνεις ότι μπορείς. Πιστεύω θα συμφωνήσουν και άλλοι φίλοι απο επαρχία.
    avatar
    μιχαλης


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από μιχαλης Παρ Σεπ 10, 2010 5:36 pm

    eftiaja tis perisoteres kai ena megalo euxaristo ston ioanis
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Παρ Σεπ 10, 2010 11:09 pm

    Να'στε καλα παιδια! Ναι όντως είμαι τυχερός και πιστεψτε με σας καταλαβαινω απόλυτα! Τις φιγούρες που δημοσίευσα εχθες δεν τις πηρα απο το μαγαζι εκεινο στο Μοναστηρακι αλλα απο ενα αλλο! (Την Αγλαϊα δηλαδη) Το Πασα του Πλέσσα τον πηρα απο τον Ελευθερο Τυπο (οσοι θυμαστε και περνατε τα vcd με το "και μιλαει και λαλαει" που εδιναν και φωτογραφιες με φιγουρες) Θα σκαναρω τα σχεδια που εχω αγορασει και θα τα δημοσιευω δωρεαν εδω.. Οποτε δεν κανω λογο για χρηματα και τετοια..
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Σαβ Σεπ 11, 2010 12:03 am

    Ιωάννης σε ευχαριστούμε πολύ προκαταβολικά για όλες σου τις ενέργειες που πρόκειτε να κάνεις αλλά και για όλες τις προσπάθειες που έχεις καταβάλει για να μας χαρίζεις κάθε δικό σου. Προσωπικά θα χαρώ ιδιαίτερα εαν δημοσιεύσεις τα σχέδια που μας λές, είμαι πρόθυμος και θα χαρώ ιδιαίτερα να προσφέρω ότι μπορώ για ανταμοιβή στον κόπο σου. Να σου χαρίσω έστω φιγούρες αντίγραφα καραγκιοζοπαιχτών που έχω φτιάξει σε ζελατίνα. Δεν ξέρω τι να πώ εαν μα προσφέρεις κάτι τέτοιο θα σου είμαστε υποχρεωμένοι. Καλό βράδι σε όλους και συγνώμη για τον ενθουσιασμό μου.
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Σαβ Σεπ 11, 2010 12:08 am

    Εγω αγαπητοι φιλοι χαιρομαι να προσφερω.. Αλλωστε ειμαστε ολοι μαζι στον αγωνα για την τεχνη που αγαπαμε!!! Ετσι το βλεπω εγω.. Ανυπομονω να ξανακατεβω Μοναστηρακι για να δω τι καινουργιο εχουν φερει!! Ειχα πει στον ιδιοκτητη να ψαξει να μου βρει το φυλλαδιο της Αγκυρας με το εργο "Ο μαύρος της ανατολής" και μου ειχε πει οτι μπορει να το βρει!! Παντως την τελευταια φορα που ειχα παει ειχε φερει αναριθμητα νεα σχεδια! Εχω παθει Καραγκιοζήτιδα ρε παιδι μου!!!
    avatar
    μιχαλης


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από μιχαλης Σαβ Σεπ 11, 2010 12:48 am

    ean mporeis katedase ton mauro tis anatolis. alla me endiaferei ama exeis kapou to martirio tou katsantoni. se parakalo an mporeis anedase to 2. a kai ego exo auto to mikrodio karagkiozitida. aferapeuti asxeneia.. ego tin exo apo 2 xronon ......................................
    avatar
    μιχαλης


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από μιχαλης Σαβ Σεπ 11, 2010 4:06 pm


    avatar
    μιχαλης


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από μιχαλης Σαβ Σεπ 11, 2010 4:14 pm

    paidia prospafisa na anedso mia figoura pou eftiaja me ton gero souloioti drako sxedio tou ioani alla den ta katafera ..............
    avatar
    μιχαλης


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από μιχαλης Σαβ Σεπ 11, 2010 4:25 pm

    No
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Πεμ Σεπ 16, 2010 12:29 am

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 53351479

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 22414024

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 81133397
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Πεμ Σεπ 16, 2010 4:10 pm

    Ιωάννης και πάλι ευχαριστούμε για τα σχέδια και πάνω απ' όλα μπράβο στο χέρι σου. Αλήθεια για πες μας τι τεχνική χρησιμοποιείς για να φτιάξεις την σκίαση του κόκκινου στο πρόσωπο των φιγούρων σου. Μήπω μπορείς να βάλεις φωτογραφία απο τα χρώματα και τα εργαλεία που δουλεύεις;

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Απρ 27, 2024 1:28 am