ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΙΑΣΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ


3 απαντήσεις

    ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ

    avatar
    gio


    Αριθμός μηνυμάτων : 101
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2009
    Ηλικία : 36

    ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ Empty ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ

    Δημοσίευση από gio Τετ Φεβ 16, 2011 6:02 pm

    Καλησπέρα !

    Ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε σούστες σε λογικές τιμές και κατά προτίμηση έτοιμες ( εννοώ όχι κατά παραγγελία ) γιατί αυτές στο e-shop του κ. Καπετανίδη είναι σε κάπως ... "αλμυρές" τιμές.


    Ευχαριστώ
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ Empty Απ: ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ

    Δημοσίευση από Georgios Πεμ Φεβ 17, 2011 12:27 am

    Φίλε μου gio, σούστες μπορείς να βρεις από τον Βασίλη και Μιχάλη Ταυλάτο στην Αθήνα τηλ: 6945231020, 6944658583, 210-4952219 έχει πολύ καλές σούστες.
    Τώρα το θέμα της τιμής δεν έχει να κάνει μόνο με τα EURO αλλά και με την ποιότητα και ότι συνεπάγεται αυτή η λέξη!
    Αν θέλεις να βγάλεις κάτι καλό η λύση κυρ Βασίλη είναι μονόδρομος.
    Ωστόσο τις σούστες του κ. Καπετανίδη δεν τις γνωρίζω αλλά είπαμε η τιμή σχεδόν πάντα εκφράζει αντίστοιχα και την ποιότητα.
    avatar
    ΘΕΑΤΡΟ.ΣΚΙΩΝ


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2011
    Τόπος : Μύκονος

    ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ Empty Απ: ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ

    Δημοσίευση από ΘΕΑΤΡΟ.ΣΚΙΩΝ Σαβ Μαρ 05, 2011 1:54 pm

    Συγχαρητήρια για το forum σας έχετε κάνει πολύ καλή προσπάθεια προβολής του Καραγκιόζη μας. Θέλω να σας πω ότι έχω αγοράσει από τον Ταυλάτο τις σούστες που λέει ποιο πάνω ο Georgios και έχω εντυπωσιαστεί με την υψηλή ποιότητα κατασκευής και την άψογη λειτουργικότητα που έχει στο παίξιμο είναι το κάτι άλλο! Μπορώ να σας πω ότι έχω πάρει την μικρή σούστα αλλά η καλοδουλεμένη κατασκευή της δεν την κάνει να ξεχωρίζει από την μεγάλη επαγγελματική, ο Ταυλάτος πραγματικά έχει πολύ μεράκι για την δουλειά του. Σας συνιστώ όσοι ασχολείστε ερασιτεχνικά ή επαγγελματικά με τον Καραγκιόζη να τρέξετε να αγοράσετε αυτές τις θαυμάσιες σούστες, πιστεύω είναι οι μοναδικές με ανοξείδωτη κατασκευή που εξασφαλισμένα θα έχουν αντοχή στον χρόνο. Τις σούστες μπορείτε να τις δείτε και στην ιστοσελιδα του Ταυλάτου http://www.skies-mix.gr/node/6
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ Empty Απ: ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ

    Δημοσίευση από Georgios Σαβ Μαρ 05, 2011 2:12 pm

    ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ καλώς όρισες, ελπίζω να βρήκες αρκετά ενδιαφέροντα στο forum.
    Χαίρομαι που με επιβεβαίωσες στην πρότασή μου για σούστες από τον κ. Ταυλάτο, έχω πάρει κι εγώ μικρές και μεγάλες, πραγματικά είναι πολύ καλές και τις προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους.
    avatar
    gio


    Αριθμός μηνυμάτων : 101
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2009
    Ηλικία : 36

    ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ Empty Απ: ΣΟΥΣΤΕΣ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΕΣ

    Δημοσίευση από gio Κυρ Μαρ 06, 2011 12:18 pm

    ΘΕΑΤΡΟ.ΣΚΙΩΝ έγραψε:Συγχαρητήρια για το forum σας έχετε κάνει πολύ καλή προσπάθεια προβολής του Καραγκιόζη μας. Θέλω να σας πω ότι έχω αγοράσει από τον Ταυλάτο τις σούστες που λέει ποιο πάνω ο Georgios και έχω εντυπωσιαστεί με την υψηλή ποιότητα κατασκευής και την άψογη λειτουργικότητα που έχει στο παίξιμο είναι το κάτι άλλο! Μπορώ να σας πω ότι έχω πάρει την μικρή σούστα αλλά η καλοδουλεμένη κατασκευή της δεν την κάνει να ξεχωρίζει από την μεγάλη επαγγελματική, ο Ταυλάτος πραγματικά έχει πολύ μεράκι για την δουλειά του. Σας συνιστώ όσοι ασχολείστε ερασιτεχνικά ή επαγγελματικά με τον Καραγκιόζη να τρέξετε να αγοράσετε αυτές τις θαυμάσιες σούστες, πιστεύω είναι οι μοναδικές με ανοξείδωτη κατασκευή που εξασφαλισμένα θα έχουν αντοχή στον χρόνο. Τις σούστες μπορείτε να τις δείτε και στην ιστοσελιδα του Ταυλάτου http://www.skies-mix.gr/node/6
    Φίλε μου αν μπορέσεις στείλε μου σε pm τιμές, κλπ.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 3:08 pm