ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΙΑΣΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ


+28
Νίκος
giorgos
Ορέστης
Babitos
Αντώνης
dkatsap
κατσαντωνης 1
Ξενοφών
Γιουβάν
georgioskargr
Έλληνας
λαϊκός
Ευστράτιος Πασχαλίδης
Ορφέας
gio
marianthi_katopodi
george plessas
Τάσος Γεωργίου
Nικόλας
Στέλιος
BARBOS
μιχαλης
Georgios
Γιάννης
lgeo7
kelekelekele84
Ιωάννης
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
32 απαντήσεις

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Δευ Οκτ 03, 2011 1:54 pm

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 34840527
    Απο τα παλαιότερα σχέδια χαρτοκοπτικής που κυκλοφόρησαν.. αντε να αρχισουν και καποιοι αλλοι που εχουν υλικο απο χαρτοκοπτικες να ανεβαζουν σιγα σιγα γιατι θα αρχισουμε τα "Αντε γειά" οπως ο Τσουκαλάς σε λιγο!!!
    marianthi_katopodi
    marianthi_katopodi


    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από marianthi_katopodi Δευ Οκτ 03, 2011 3:26 pm

    Αγαπητοί μου φίλοι του Καραγκιόζη μόλις γράφτηκα στο forum θα ήθελα να σας ζητήσω μια χάρη φτιάχνω πολύ ωραίες φιγούρες αλλά έχω ανάγκη από σχέδια θα ήθελα όποιος μπορεί να δημοσιεύσει σχέδια από φιγούρες (θα ήθελα κυρίως πασάδες και ήρωες του 1821)σας ευχαριστώ όλους προκαταβολικά Smile Smile Smile
    george plessas
    george plessas


    Αριθμός μηνυμάτων : 196
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2011
    Ηλικία : 40
    Τόπος : ΑΜΑΛΙΑΔΑ

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από george plessas Τρι Οκτ 04, 2011 6:16 pm

    πολυ παλιο το σχεδιο χαρτοκοπτικης ξερουμε χρονολογια Ιωαννη?

    Θελω κ εγω να συμπληρωσω πανω στο θεμα που εθειξε ο Ιωαννης, πιστευω πως ολα τα μελη ειτε λιγο ειτε πολυ εχουν καποιο υλικο με το να χρησιμοποιουν το φορουμ μονο ως μεσο που παιρνουμε υλικο μονο το μονο που θα καταφερουμε ειναι κ αυτοι οι τρεις τεσσερις που παραθετουν καποιο υλικο να σταματησουν ολοι μπορουν να δωσουν το ελαχιστο πιστευω.

    για την τελευταια φιλη του φορουμ αν μπορει ας ανεβασει καποια δειγματα της δουλειας της κ εγω προσωπικα θα δωσω σχεδια!
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Τρι Οκτ 04, 2011 6:37 pm

    Γιώργο γεια σου.
    Έχεις δίκιο και εσύ και ο Ιωάννης να διαμαρτύρεστε εν μέρη και λέω εν μέρη γιατί δεν υποχρέωσε κανένας κανένα να αναρτήσει το οτιδήποτε, κάθε ανάρτηση πιστεύω ότι γίνετε από τον καθένα μας από αγάπη για την τέχνη και το forum οικειοθελώς και χωρίς σκοπιμότητες, θέλω όμως να σας ρωτήσω κάτι, έχετε γνώση για κάποιον ονομαστικά ότι διαθέτει υλικό που δεν το αναρτά και εσείς γνωρίζετε ότι το κατέχει από πρώτο χέρι; και επειδή είμαι κι εγώ μέλος και δεν μου αρέσει να υποθέτει ο καθένας γενικά και αόριστα οτιδήποτε που στο γενικά είμαι κι εγώ θέλω να σας πω ότι, ότι έχω το έχω διαθέσει από εκεί και πέρα κι εγώ μπορώ να υποθέτω για τον οποιοδήποτε ότι κατέχει ένα θησαυρό που κρατάει καλά κρυμμένο, αλλά θα βγάλει κάπου; Για τον λόγο αυτό πρέπει να σταματήσει αυτή η << γελοιότητα >> του έβαλα βάλτε και οι υπόλοιποι. Είπαμε οικειοθελώς και όσοι πιστοί προσέλθετε, αν θέλει ο καθένας αναρτά και αν δεν θέλει δεν αναρτά. Ελπίζω κατά πρώτον να μην παρεξηγήθηκα και κατά δεύτερο να έχω γίνει κατανοητός και να έχω εκφράσει την γνώμη των περισσότερων.
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Τρι Οκτ 04, 2011 6:51 pm

    Xρονολογία της χαρτοκοπτικης αυτης δυστυχως δε γνωριζω αλλα υπολογιζω παιδια οτι πρεπει να ειναι της εποχης του Μάρκου Ξάνθου.. Τωρα για το αλλο θεμα θα πω το εξης... ελατε τωρα πειτε την αληθεια.. αφου ξερετε οτι ολοι εχουν απο κατι.. π.χ. θυμαμαι ενα παιδι που ειχε γραψει πριν απο κατι μηνες "χθες αγορασα απο εναν πλανοδιο μια παλια χαρτοκοπτικη που βρηκα" και εγω λεω απο μεσα μου "ε γιατι δε τη βγαζεις μια φωτογραφια να δουμε τι ειναι?" Εγω οτι σπανιο βρισκω απο χαρτοκοπτικες και λοιπα τα βγαζω φωτογραφια και τα ανεβαζω αμεσως.. γιατι οι αλλοι δεν ανεβαζουν τιποτα οταν βρισκουν κατι? ειναι λιγο ειρωνικο αυτο.. ολοι πρεπει να ειστε μπροτάρηδες σε αυτη την προσπαθεια!
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Τρι Οκτ 04, 2011 7:11 pm

    Ιωάννη καλησπέρα.
    Ξέχασα πριν να γράψω ότι πρέπει να ευχαριστήσουμε όλοι εσένα και τους Γιώργο και Χρήστο Πλέσσα για την μεγάλη σας προσφορά. Όμως έχετε και δίνετε και δεν σας απαίτησε κανένας κάτι απ' όλα αυτά. Το να ανεβάσεις κάποια πράγματα είναι πολλές φορές δίκοπο μαχαίρι και αυτό γιατί υπάρχουν και πνευματικά δικαιώματα, πολλοί είναι αυτοί που έχουν θιχτεί και έχουν εναντιωθεί και μέσο του forum οπότε στους δύσκολους καιρούς ο καθένας φιλάει τα μισά ρούχα του για να έχει τα υπόλοιπα. Προσωπικά έχω μια χαρτοκοπτική που δεν γνωρίζω εάν κυκλοφορεί ακόμα και που θα ήθελα να τη δώσω σε όποιον ενδιαφέρετε, έχω δώσει το email μου και κανένας δεν έδειξε ενδιαφέρον για να του του στείλω προσωπικά, ακόμα και εσύ που σου έχω ζητήσει το email για να ανταλλάξουμε δεν έδειξες συνέχεια και ενδιαφέρον οπότε;;; Θέλω να κλείσω προσωπικά πάνω σε αυτό το θέμα επαναλαμβάνοντας ότι αυτό το forum κρατιέται χάρη στον δημιουργό του και σε όσους ανεβάζουν αλλά και σε όσους επισκέπτονται, η αγάπη για την τέχνη έχει μόνο δώσε γιατί εκεί πάει να κολλήσει ο ρομαντισμός που έχει χαθεί και μαζί ρισκάρει να εξαφανιστεί και η τέχνη, όσοι δεν είναι ρομαντικοί και έχουν δεν θα προσφέρουν ποτέ όσο και να ζητάμε αν πάλι δεν έχουν παίρνοντας ίσως ανακαλύψουν το ρομαντισμό αυτό και ανανεωθεί και η τέχνη, οπότε όποιος έχει την καλή πρόθεση και αγάπη ας ανεβάσει ότι θεωρεί πως πρέπει αν πάλι όχι ... Είναι όμως πολύ άσχημα ο καθένας να μιλάει γενικά και αόριστα χωρίς αποδείξεις γιατί στο γενικά θίγει όλους μας και προσωπικά δεν ανέχομαι αυτή την μορφή έκφρασης που την αισθάνομαι ως αυτοπροβολή αυτού που προσφέρει και μείωση όλων όσων παρακολουθούν. Σας εκτιμώ όλους ιδιαίτερα και δεν θέλω να παρεξηγηθώ οπότε σκεφθείτε καλύτερα και αν νιώθετε ότι σας εκμεταλλεύονται σταματήστε την προσφορά σας αλλιώς αποδείξτε την αγάπη σας και λυγίστε με αυτή τον κάθε τσιφούτη που δεν δίνει... Μακάρι να αποκτήσω οτιδήποτε και να το δώσω σε όλους.
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Τρι Οκτ 04, 2011 7:31 pm

    Αγαπητε Γιωργο καλησπερα! Θεωρω πως τα πράγματα ειναι πολυ πιο απλα απ'οσο νομιζουμε.. 1ον: ασχολουμαστε με ενα θεμα το οποιο δέχεται πυρά απο παντού και πρεπει να κανουμε ο,τι μπορουμε για να δειχνουμε συνεχως νεα πραγματα, να δουν επιτελους ολοι τι πραγματικα ειναι το ελληνικο θεατρο σκιων 2ον: ουτε λογος για πνευματικα δικαιωματα που αφορουν εταιριες οι οποιες εχουν κλεισει εδω και 19 χρονια!!!! 3ον: Υποτιθεται πως ολοι ειμαστε αρωγοί σε ενα κοινό αγωνα κι αν δε βοηθησουμε ολοι μαζι τοτε πως θα κερδισουμε καποια πραγματα? παλευουμε για να φτασει η τεχνη εκει που πραγματικα της αξιζει! πως ειναι δυνατον να σερβιρεις "ψιχουλα" σε ενα τοσο διψασμενο κοινο? υπαρχει τοσος κοσμος που θελει να δει υλικο! αν δε δωσεις σημεια ενδιαφεροντως πως θα καταλαβουν καποιοι οτι θελουμε να δουμε νεα πραγματα? 4ον: η αποκρυψη υλικου απο καποιους τελικα εκανε περισσοτερο κακο και κανενα καλο. Π.χ. ολοι ο μεσος Ελληνας δε γνωριζει παρα μονο τον Σπαθαρη, και αντε ο λιγο πιο ψαγμενος και τον Σπυροπουλο. Αν καποιοι ειχαν προσπαθησει να βγαλουν περισσοτερη δουλεια απο αλλους καλλιτεχνες τωρα καποια πραγματα θα ηταν τελειως διαφορετικα. Τι θελω να πω με αυτο? Οτι η τεχνη του θεατρου σκιων θα ειχε διαφορετικη εκτιμηση απο ολους.. γι'αυτο θεωρω πολυ σημαντικο να παλεψουμε ολοι και να συγκεντρωσουμε το πιο πληρες σε υλικο θεατρου σκιων forum στο ιντερνετ! Οσο πιο πολλα πραγματα βγαινουν στο φως τοσο το καλυτερο!
    avatar
    gio


    Αριθμός μηνυμάτων : 101
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2009
    Ηλικία : 36

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από gio Τρι Οκτ 04, 2011 8:57 pm

    Να πω όσο μου επιτρέπεται κάτι.

    Δυστυχώς δεν έχω το ταλέντο της ζωγραφικής ώστε να μπορέσω να ανεβάσω σχέδιά μου, κλπ. Ταυτόχρονα το αρχείο μου είναι αρκετά συμπαθητικό θα έλεγα, αλλά μετά τα πρόσφατα γεγονότα, όπου λόγω πνευματικών δικαιωμάτων αναγκάστηκε ο admin να κατεβάσει δημοσίευση links για download ομολογώ ότι φοβάμαι να εναβάσω το αρχείο μου.

    Δυστυχώς, σκόπιμα ή όχι δεν το γνωρίζω, η τέχνη απαιτείται από κάποιους να μείνει στα μπαούλα της νοσταλγίας.
    marianthi_katopodi
    marianthi_katopodi


    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από marianthi_katopodi Τρι Οκτ 04, 2011 9:13 pm

    Συμφωνώ απολύτως με τους κυρίους. Θα ήθελα να πω ότι σκόπευα να ανεβάσω διάφορα αρχεία αλλά για οικογενειακούς λόγους δεν πρόλαβα, πάντως προς αποφυγήν παρεξηγήσεων ανεβάζω κάποιες φιγούρες που έφτιαξα με σχέδια από το forum και αύριο θα ανεβάσω περισσότερα αρχεία με θέμα τον Καραγκιόζη
    Σας ευχαριστώ
    marianthi_katopodi
    marianthi_katopodi


    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από marianthi_katopodi Τρι Οκτ 04, 2011 9:21 pm

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 DSCI0100
    avatar
    gio


    Αριθμός μηνυμάτων : 101
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2009
    Ηλικία : 36

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από gio Τρι Οκτ 04, 2011 9:37 pm

    Δυστυχώς φίλη Μαριάνθη δεν ανέβηκε τίποτα.
    marianthi_katopodi
    marianthi_katopodi


    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από marianthi_katopodi Τρι Οκτ 04, 2011 10:31 pm

    προσπαθώ αλλά για κάποιον λόγο δεν ανεβαίνουν Question
    συνεχίζω την προσπάθεια
    marianthi_katopodi
    marianthi_katopodi


    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από marianthi_katopodi Τρι Οκτ 04, 2011 10:40 pm

    κάνω τις εικόνες upload αλλά μετά κάτι γίνεται confused
    Είναι κρίμα γιατί έχω πολύ ωραίο υλικό να ανεβάσω, έχω συλλεκτικά κομμάτια
    θα συνεχίσω την προσπάθεια αύριο προς το παρόν σας χαιρετώ και σας ζητώ συγνώμη
    Γιάννης
    Γιάννης
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 870
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2009
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Γιάννης Κυρ Οκτ 09, 2011 2:50 am

    gio έγραψε:όπου λόγω πνευματικών δικαιωμάτων αναγκάστηκε ο admin να κατεβάσει δημοσίευση links για download ομολογώ ότι φοβάμαι να εναβάσω το αρχείο μου.
    Αν εννοείς τις παραστάσεις του Βάγγου, προληπτικά έγινε, αφού ούτως ή άλλως αποτελούν ηχογραφήσεις του κ. Καπετανίδη και τις ανεβάζει στο forum του. Το πρότεινα προς αποφυγήν παρεξηγήσεων. Μην πτοείσαι για άλλο υλικό!
    avatar
    gio


    Αριθμός μηνυμάτων : 101
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2009
    Ηλικία : 36

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από gio Κυρ Οκτ 09, 2011 11:34 am

    Γιάννης έγραψε:
    gio έγραψε:όπου λόγω πνευματικών δικαιωμάτων αναγκάστηκε ο admin να κατεβάσει δημοσίευση links για download ομολογώ ότι φοβάμαι να εναβάσω το αρχείο μου.
    Αν εννοείς τις παραστάσεις του Βάγγου, προληπτικά έγινε, αφού ούτως ή άλλως αποτελούν ηχογραφήσεις του κ. Καπετανίδη και τις ανεβάζει στο forum του. Το πρότεινα προς αποφυγήν παρεξηγήσεων. Μην πτοείσαι για άλλο υλικό!

    Δεν εννοώ τις παραστάσεις του Βάγγου ΜΟΝΟ. Κι εσύ συγκεκριμένα αναγκαστηκες να κατεβάσεις και παραστάσεις του κου Ταυλάτου, κλπ. Εν πάσει περιπτώση αυτό αποτελεί εναν δικό μου ενδοιασμό. Εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί πρέπει να μπαίνουμε σε διαδικασίες να σβήνουμε από το φόρουμ ΜΟΝΑΔΙΚΑ αρχεία για του α ή β λόγους.
    Georgios
    Georgios


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Τόπος : Ήπειρος

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Georgios Κυρ Οκτ 09, 2011 3:27 pm

    Όταν πρώτα πάει η κονόμα και μετά ή αγάπη για τον Καραγκιόζη είναι η ώρα που η τέχνη νοσεί και επιβάλετε άμεση θεραπεία.
    ο Καραγκιόζης ανήκει στον λαό! αλλά με ποιον τρόπο δεν έχω καταλάβει...
    Για να επιβιώσει η τέχνη πιστεύω ότι χρειάζεται διάδοση των όσων την απαρτίζουν και ελεύθερη γνώση για τα πάντα γύρω από αυτή από όποιον ενδιαφέρετε.
    Είναι προτιμότερο ένα αρχείο να διατίθεται στους ενδιαφερόμενους ελεύθερα και να εξυμνείτε ο δημιουργός του μέσα από την μελέτη του παρά να ακούγονται αρνητικά σχόλια για το αντίθετο! Έτσι όχι μόνο δημιουργείτε απέχθεια προς τον δημιουργό ή τον έχοντα των δικαιωμάτων αυτού αλλά παράλληλα δημιουργείτε ένα χάσμα μεταξύ του κοινού και της τέχνης και λαϊκή τέχνη χωρίς κοινό τον λαό της δεν είναι ούτε κάνε τέχνη πόσο μάλλον λαϊκή...
    Η Microsoft διαφημίστηκε και έγινε απαραίτητη σε όλους μέσα από την <<κλοπή>> των Windows που πολλοί χρήστες επιλέγουν να κατέχουν παράνομα, θα ήταν εύκολο για αυτή να παρέμβει και να σταματήσει με την μία την όλη διαδικασία αλλά κάτι ξέρει με την μερική ανεκτικότητα στο θέμα αυτό.
    Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια ... και ο νοών νοήτο.
    Δεν διατηρώ προσωπική αντιμαχία ή οτιδήποτε αρνητικό στον οποιονδήποτε, μιλάω καθαρά από αγάπη στην τέχνη του Καραγκιόζη και θα χαρώ να μην παρερμηνευτώ από κάποιον.
    Ορφέας
    Ορφέας


    Αριθμός μηνυμάτων : 451
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2009
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Αθήνα

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ορφέας Κυρ Οκτ 09, 2011 7:33 pm

    Συμφωνώ απόλυτα!!!!
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ιωάννης Δευ Οκτ 10, 2011 1:33 am

    Είστε μόρτες εδω....

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 17240185
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 27370324
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 73096934
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 35996536
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 34804667
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 27256546
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 42827858
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 70855070
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 70855070
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 62971168
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 18610734
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 95807051

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 17949032
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 18029309
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 98311721
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 47737086
    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 56383479

    Ευστράτιος Πασχαλίδης
    Ευστράτιος Πασχαλίδης


    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2011
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Αθήνα, Βύρωνας

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ευστράτιος Πασχαλίδης Δευ Οκτ 10, 2011 2:57 am

    avatar
    Nικόλας


    Αριθμός μηνυμάτων : 148
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Nικόλας Δευ Οκτ 10, 2011 12:37 pm

    πολύ ωραία η φιγούρα σου Στράτο! συνέχισε έτσι!!
    marianthi_katopodi
    marianthi_katopodi


    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από marianthi_katopodi Δευ Οκτ 10, 2011 4:17 pm

    marianthi_katopodi
    marianthi_katopodi


    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από marianthi_katopodi Δευ Οκτ 10, 2011 4:50 pm

    Αγαπητοί μου φίλοι έλυσα το πρόβλημα με το ανέβασμα των εικόνων δυστυχώς όμως μπορώ μόνο με μορφή link σας στέλνω κάποια έργα μου και ετοιμάζω αρκετά μεγάλο όγκο αρχείων. Θα ήθελα να δείτε τις φιγούρες μου και σαν πιο έμπειροι να μου πείτε σχόλια και παρατηρήσεις. Ευχαριστώ
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/694/dsci0103g.jpg/
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/829/dsci0104d.jpg/
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/841/dsci0101d.jpg/
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/546/dsci0102g.jpg/

    marianthi_katopodi
    marianthi_katopodi


    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από marianthi_katopodi Δευ Οκτ 10, 2011 5:01 pm

    avatar
    kelekelekele84


    Αριθμός μηνυμάτων : 67
    Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2009
    Τόπος : Thessaloniki

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από kelekelekele84 Δευ Οκτ 10, 2011 5:46 pm

    polu kali douleia.....proteinw na arxiseis na vafeis kai ta proswpa...me portokali, i kokkino xrwma kai meta na to araiwneis me ligo oinopneuma.!!
    Ευστράτιος Πασχαλίδης
    Ευστράτιος Πασχαλίδης


    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2011
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Αθήνα, Βύρωνας

    ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΓΟΥΡΩΝ

    Δημοσίευση από Ευστράτιος Πασχαλίδης Τρι Οκτ 11, 2011 3:17 am


      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 02, 2024 8:03 am