ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΙΑΣΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ


4 απαντήσεις

    ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ

    Γιάννης
    Γιάννης
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 870
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2009
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Empty ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ

    Δημοσίευση από Γιάννης Τρι Δεκ 10, 2013 1:58 am

    Καλωσορίζω στη θέση του συντονιστή τον συνονόματο Ιωάννη, με τον οποίο στην ουσία στήσαμε μαζί το forum, αφού ήταν ο πρώτος που συνέβαλε σε γνώσεις και συλλεκτικό υλικό από την αρχή της λειτουργίας του. Ήταν σκέψη που αποφάσισα από καιρό, όμως τώρα δόθηκε η αφορμή, μιας και στη χρονιά που διανύουμε εγώ αδυνατώ να αφιερώσω πολύ χρόνο στο forum λόγω των στρατιωτικών μου υποχρεώσεων. Τον ευχαριστώ θερμά για τη θετική του απάντηση και για την ως τώρα προσφορά του!
    Αντώνης
    Αντώνης


    Αριθμός μηνυμάτων : 980
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2013
    Ηλικία : 25
    Τόπος : Καισαριανή

    ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Empty Απ: ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ

    Δημοσίευση από Αντώνης Τρι Δεκ 10, 2013 5:10 pm

    Καλή αρχη εύχομαι στον Γιάννη λοιπόν.
    Νίκος
    Νίκος


    Αριθμός μηνυμάτων : 126
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2013
    Ηλικία : 23
    Τόπος : Αθήνα

    ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Empty Απ: ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ

    Δημοσίευση από Νίκος Τρι Δεκ 10, 2013 6:48 pm

    Μπορεί να φανεί περίεργο αλλά είμαι καινούργιο μέλος τι ακριβώς κάνει ο συντονιστής στο forum;
    Babitos
    Babitos


    Αριθμός μηνυμάτων : 235
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2013
    Ηλικία : 24
    Τόπος : Αθήνα

    ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Empty Απ: ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ

    Δημοσίευση από Babitos Τρι Δεκ 10, 2013 6:53 pm

    Συντονίζει... Very Happy 
    Γιάννης
    Γιάννης
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 870
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2009
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Empty Απ: ΝΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ

    Δημοσίευση από Γιάννης Τρι Δεκ 10, 2013 7:32 pm

    Έχει δικαιώματα διαχείρισης στους διαλόγους, πχ να αποσύρει ανάρμοστα ή υβριστικά μηνύματα (όπως έκανα κι εγώ κατά καιρούς σε τελείως εκτροχιασμένους διαλόγους), να τακτοποιεί σωστά θέματα που μπαίνουν σε λάθος σημείο, να συγχωνεύει όμοια θέματα, να διασπά άλλα που θα μπορούσαν να αποτελούν αυτοτελείς συζητήσεις (δεν το έχω κάνει ακόμη), να μετονομάζει θέματα με μη προβλεπόμενο τίτλο (πχ από τους κανόνες προβλέπονται κεφαλαία στους τίτλους των θεμάτων για να είναι ευανάγνωστοι και κάποιες φορές κυρίως στις αρχές τους διόρθωνα), να επεμβαίνει σε μηνύματα για να τα αποκαθιστά (πχ για να ενσωματώσει βίντεο στα μηνύματα αντί της ξερής παράθεσης του συνδέσμου τους στο youtube, αλλά και υπήρχε περίπτωση στο παρελθόν που ολόκληρο το ουσιαστικό μήνυμα ήταν γραμμένο στον τίτλο του και χρειαζόταν να αποκατασταθεί για να φανεί σωστά) ή για να κρατήσει το ουσιαστικό περιεχόμενο κάποιων μηνυμάτων και να αποσύρει κάποιες ύβρεις (το έκανα στο παρελθόν κατόπιν μη συμμορφώσεως συγκεκριμένου μέλους σε πολυάριθμες εκκλήσεις για να αποσύρει τις ατεκμηρίωτες προσβολές του και να διορθώσει το μήνυμά του, και αφού φυσικά προειδοποίησα πως αν δεν επενέβαινε εκείνος θα το έκανα εγώ), κάνει συστάσεις στα μέλη για διακοπή κακών αντιδικιών ή για απόσυρση των ύβρεων κλπ. Δηλαδή φροντίζει για τη σωστή παρουσίαση, την ομαλή διεξαγωγή των διαλόγων και την αποκατάσταση της τάξης στο forum προκειμένου να μη γίνεται ξέφραγο αμπέλι.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μαρ 28, 2024 3:33 pm