ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΙΑΣΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ


3 απαντήσεις

    Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη

    avatar
    παρης


    Αριθμός μηνυμάτων : 214
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2013
    Ηλικία : 24
    Τόπος : σφακια

    Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη Empty Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη

    Δημοσίευση από παρης Πεμ Νοε 28, 2013 9:37 pm

    Ο λησταρχος αρπαχτρας
    Εικονογραφημενο τευχος 3
    εκδοσεις πατακη
    Εχουν κυκλοφορησει συνολικα 3 τευχη.
    Βρηκα ανεβασμενο το ενα και σας το
    δινω να το κατεβασετε απο εδω:
    http://www.filefactory.com/file/2pu45keqsuj3/Karagiozis_03_-_O_Listarxos_Arpaxtras_(1992)_(Pataki)_(Almost_c2c)_(Yoshimitsu).cbr
    Τωρα για να το διαβασουμε πρεπει η να εχουμε κατεβασει προγραμματακι για να διαβαζει κομικσ η (το πιο ευκολο) ανοιγουμε το αρχειο μας με το winrar η με αλλο προγραμματακι αποσυμπιεσης και κανουμε extract. Θα φανερωθουν οι σελιδες σε μορφη εικονας.
    Η χρονολογια εκδοσης περιπου 1991-1992. Πολλοι απο εσας σαν μικρα παιδια μπορει να ειχατε το κομικσ αυτο και τα αλλα 2 (αν μπορειτε ανεβαστε τα αλιως θα ψαξω λιγακι μηπως βρω κατι)
    Περιμενω σχολια.
    πηγη: φορουμ αρχειοθηκη κομιξ
    Νίκος
    Νίκος


    Αριθμός μηνυμάτων : 126
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2013
    Ηλικία : 23
    Τόπος : Αθήνα

    Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη Empty Απ: Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη

    Δημοσίευση από Νίκος Παρ Νοε 29, 2013 2:24 pm

    εγω έχω το κόμικ το μεγάλο φαγοπότι
    Ιωάννης
    Ιωάννης


    Αριθμός μηνυμάτων : 1244
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
    Τόπος : Κηφισιά

    Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη Empty Απ: Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη

    Δημοσίευση από Ιωάννης Παρ Νοε 29, 2013 2:31 pm

    Eγω εχω και τα 3, παντως τοτε δεν ειχαν επιτυχία στην αγορά κι ετσι η σειρά σταμάτησε αρκετά απότομα.. (Γι'αυτο αλλωστε εβγαλε μονο 3 τευχη)
    Νίκος
    Νίκος


    Αριθμός μηνυμάτων : 126
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2013
    Ηλικία : 23
    Τόπος : Αθήνα

    Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη Empty Απ: Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη

    Δημοσίευση από Νίκος Παρ Νοε 29, 2013 3:49 pm

    Ιωάννης έγραψε:Eγω εχω και τα 3, παντως τοτε δεν ειχαν επιτυχία στην αγορά κι ετσι η σειρά σταμάτησε αρκετά απότομα.. (Γι'αυτο αλλωστε εβγαλε μονο 3 τευχη)
    σε ένα βιβλιοπωλείο στην γειτονιά μου πουλάει ακόμα πάντως τον λήσταρχο αρπάχτρα και πουλούσε το μεγάλο φαγοπότι αλλά το αγόρασα
    avatar
    παρης


    Αριθμός μηνυμάτων : 214
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2013
    Ηλικία : 24
    Τόπος : σφακια

    Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη Empty Απ: Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη

    Δημοσίευση από παρης Σαβ Νοε 30, 2013 5:01 pm

    Δικιο εχετε η σειρα δε μου φανηκε απο τη πρωτη στιγμη που την ειδα σωικη αλλα ετσι το βρηκα και σασ το δινω για να εχουμε μια γευση και απο αυτο.Παντως νομιζω οτι κομιξ με καραγκιοζη (κομιξ οχι φυλαδια) καπου ειχα διαβασει οτι βγηκαν κι αλλα. ΟΣΤΟΣΟ ΣΕ ΜΠΛΕΚ, Κ.Ο.Κ σε μερικα οπισθωφυλλα απεικονιζαν φιγουρες κααγκιοζη.
    Νίκος
    Νίκος


    Αριθμός μηνυμάτων : 126
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2013
    Ηλικία : 23
    Τόπος : Αθήνα

    Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη Empty Απ: Καραγκιοζης (κομιξ) εκδοσεις πατακη

    Δημοσίευση από Νίκος Πεμ Δεκ 26, 2013 11:12 am

    ποιο είναι το τρίτο τεύχος εγω ξέρω 1 μεγάλο φαγοπότι 2 λήσταρχο αρπάχτρα αλλά 3 δεν ξέρω

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μαρ 19, 2024 1:50 pm